شرکت مهندسین مشاوران تات
درباره ما

شرکت مهندسین مشاور تات طرح ایرانیان يكي از شركت‌هاي مشاور در زمینه پروژه‌هاي فولاد ، نیرو ، نفت ، گاز و پتروشيمي می باشد که از سال ۱۳۹۱ شروع به فعالیت نموده است.

این شرکت از طريق ارائه خدمات و انجام پروژه‌ها در سطح استانداردهاي بالاي بين‌المللي و پايبندي به اخلاق و رفتار حرفه‌اي و صداقت و درستكاري در كار، زمينه رضايت كارفرمايان را فراهم آورده و از نظر آنان به عنوان شركتي مسئول و پاسخگوي نيازهاي مشتريان شناخته شود.

 نسبت به جذب، حفظ، رشد و ارتقاي مداوم نيروي انساني شايسته و متخصص به عنوان نمونه و بزرگترين سرمايه شركت اقدام نموده و از نظر آنان و ساير همكاران در اين زمينه به عنوان نمونه و برترين از نظر شيوه مديريتي شناخته شود.

 ساختارها، منابع، گردش كار و سيستم‌هاي اطلاعاتي و عملياتي شركت را متناسب با نياز پروژه‌هاي بزرگ، بهبود، توسعه و ارتقاء داده و هميشه به عنوان شركتي يادگيرنده با سطح تخصصي بالا، علمي، مبتكر و نوآور و عرضه‌كننده خدمات با كيفيت شناخته شود.

با استفاده از دانش کارشناسی ملی و سرمایه گذاری در زمینه دانش بومی سعی در ارتقاء دانش ملی و خودکفایی کشور عزیزمان ایران نموده و در این راه منافع ملی را ارجح بر منافع شخصی خواهد دانست.